خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

افتتاح بزرگترین واحد بسته بندی گوشت سفید استان

  بزرگترین کارخانه و احد بسته بندی گوشت سفید استان همزمان با هفته دولت و با حضور قائم مقام وزیر صنعت و معدن،رییس کمیسیون صنایع و معادن و جمعی از مسئولان محلی در تربت حیدریه افتتاح شد.

  در حاشیه این بهره برداری،رئیس واحد قطعه بندی، بسته بندی و سردخانه دومداره مرغ صنعتی تربت حیدریه نیز گفت: این واحد صنعتی در زمینی به مساحت 12 هزار مترمربع و با صرف 95 میلیارد ریال راه اندازی شده و اکنون با یک نوبت کاری برای30 نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده است.
  علی اکبر صابری افزود:ظرفیت تولید وبسته بندی این واحد 54 هزار تن و ظرفیت ذخیره سازی آن 2 هزار تن در سال است و اگر مورد حمایت قرار گیرد قادر خواهیم بود در سه نوبت کاری به تولید بپردازیم.

  رضا رحمانی ، قائم مقام وزیر صنعت و معدن نیز در حاشیه بهره برداری از این واحد تولیدی گفت:تسهیلات منظور شده برای این طرح، به واحدهایی تعلق می گیرد که فکری برای بازار فروش محصولات خود کرده و از این طریق چرخه سودآوری و فعالیت های موثر و بلندمدت خود را تکمیل کنند.
  وی با بیان اینکه هماهنگی لازم با بانک مرکزی برای خارج کردن واحدهای تولیدی و صنعتی از رکود و تعطیلی صورت گرفته، گفت: یکی از راه های رسیدن به این هدف، اعطای صحیح تسهیلات به واحدهای تولیدی با رصد به موقع فعالیت های آنها، برای نظارت بر استفاده درست و هدفمند از این اعتبارات است.
  نماینده تربت حیدریه، زاوه و مه ولات در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین گفت: هر چند در تربت حیدریه سه شهرک صنعتی و در مه ولات نیز یک شهرک صنعتی داریم، اما وضعیت صنعتی منطقه انتظارات ونیاز مردم این خطه را برآورده نکرده است.
  سعید باستانی افزود:نگاهی به پیشینه تاریخی تربت حیدریه ازوجود 15 کاروانسرا در این منطقه حکایت دارد که بیانگر آن است که روزگاری مرکز ثقل تجارت در خطه خراسان بوده است و اکنون نیز این منطقه از نظرگاه قرار گرفتن در دالان شرق کشور، وضعیت مطلوبی دارد.


  این مطلب تا کنون 32 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : صنعتی ,تربت ,واحد ,حیدریه ,منطقه ,تولیدی ,تربت حیدریه ,نوبت کاری ,شهرک صنعتی ,واحدهای تولیدی ,وزیر صنعت ,
  افتتاح بزرگترین واحد بسته بندی گوشت سفید استان

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر